Заступнику мера Рівного дали інше авто

Ліміт на поїздки містом не скорочували

За заступником міського голови Олегом Піщанським закріпили нове службове авто. Про це йдеться у розпорядженні міського голови Олександра Третяка, повідомляє Радіо Трек.

У документі зазначається:

 - З метою ефективного використання автомобіля Skoda Octavia Tour закріпити його за заступником міського голови Піщанським Олегом Валерійовичем з правом підпису подорожніх листів, встановивши ліміт щоденного пробігу в межах міста 110 км.

Раніше у мерії повідомляли, що Олег Піщанський, який курує напрямок будівництва та архітектури, користувався Skoda Octavia. Ліміт – 110 км.

Зауважимо, станом на кінець лютого цього року без службового авто залишились заступники міського голови Юрій Поліщук та Ігор Кричкевич. Повідомлялось, що для потреб двох заступників транспортні засоби візьмуть в оренду.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень