Обман на роботі – Близнятам, ревнощі – Тельцям: гороскоп на 29 грудня

А Скорпіонам пощастить реалізувати таємні задуми

ОВНИ

Цього дня у вас буде шанс перевірити надійність ваших партнерів. Але не варто робити різких рухів, що б ви не з’ясували.

ТЕЛЬЦІ

Цей день готує вам сюрпризи та подарунки долі. Не виключено, що всі справи так чи інакше будуть пов'язані з фінансами. Також можливі ревнощі – не виправдовуйтесь, а чітко поясніть коханим свою позицію.

БЛИЗНЯТА

На роботі, особливо під час укладання комерційних угод, не втрачайте почуття реальності, бо ймовірні обман чи фінансові втрати. Особисті контакти вимагають надзвичайної обачності.

РАКИ

Сприятливий період для розширення сфери впливу. Можливі нові знайомства або відновлення старих зв'язків.

ЛЕВИ

Надії, які ви покладаєте на майбутні угоди, можуть бути марними. Не виключено, що раптові та непередбачені витрати позначаться на сімейному бюджеті. Можливі й серйозні зміни у особистих відносинах.

ДІВИ

День принесе душевну рівновагу, однак у комерційних справах потрібно уникати активних дій та невиправданого ризику. Не можна обіцяти чи вимагати виконання зобов'язань. 

ТЕРЕЗИ

Вам може здатися, що проблеми, які виникли з новим проєктом, можуть звести все нанівець. Найімовірніше, ви просто перенервували і тому не зовсім правильно реагуєте на події. 

СКОРПІОНИ

Якщо вдасться пережити цей напружений етап, уникнути скандалу з близькими та подолати інші перешкоди, то успіх вам забезпечений. Не виключено, що вам пощастить реалізувати таємні задуми.

СТРІЛЬЦІ

Сприятливе розташування зірок дозволить вам проявити свої здібності у різних сферах. Зростуть комунікабельність та швидкість реакції. Цього дня ви можете несподівано легко отримати те, що раніше здавалося недоступним. 

КОЗОРОГИ

Друзі чи команда однодумців знайдуть можливість успішного розвитку вашого бізнесу. Якщо обмірковуєте новий діловий проєкт, то вам краще заручитися підтримкою впливових осіб. 

ВОДОЛІЇ

Фінансове становище буде нестійким, тому уникайте великих покупок, обмежте витрати та більш дбайливо ставтеся до речей. Однак, несподівана новина дасть надію на додаткові гроші вже найближчим часом.

РИБИ

Напружений день, який пройде під знаком перевірки життєвих принципів. Не виключено, що на ваші плечі ляже тягар нових професійних клопотів або обов'язків. Якщо не втратите рішучості та покажете ділову хватку, то досягнете прекрасних результатів. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень