Півтора гектара землі на вулиці Київській «зависли» у Рівнераді

Бо депутати не хочуть дарувати землю облавтодору

Півтора гектара землі на вулиці Київській у Рівному поки не передаватимуть у власність облавтодору. Після виїзного засідання комісії з питань міського господарства у депутатів виникло більше питань, аніж відповідей.

На місці члени комісії з’ясували, що у представників підприємства немає чіткого плану території. До того ж ця земля розташована посеред житлового масиву, тож депутати з пересторогою ставляться до передачі землі. Дехто побоюються, щоб там згодом не виросла чергова багатоповерхівка.

Ситуацію коментує голова комісії з питань міського господарства Назарій Поліщук:

Ми були на місці, але ситуація не зрозуміла. Той план кадастровий, який нам надали, там нічого не зрозуміло. Там не зрозуміло, яка межа у двох місцях. Питання в тому, що там територія знаходиться посеред житлового масиву. Там бази знаходять філії ДЕД, Рівненського облавтодору. Я наприклад, не готовий зараз за це голосувати.

Члени комісії з питань міського господарства звернулися до управління земельних відносин з проханням уточнити загальну площу ділянки. Крім того зараз треба з’ясувати, чи платив місту облавтодор за оренду цієї землі.

Нагадаємо, землю у постійне користування хоче отримати філія Рівненської дорожньо-експлуатаційної дільниці облавтодору. Тут нині розташовані склади, гаражі, оранжерея та адмінкорпус вищезгаданого підприємства. Облаватодор має лише документи на приміщення, а земля належить місту.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень