Область ігнорує фінансування своїх відділень у міській лікарні

Проте екстрена допомога, лікування інсультів та травм у ЦМЛ - безкоштовні

Обласні відділення, які розміщені у центральній міській лікарні, фінансуються недостатньо. Таких відділень у міській лікарні шість. За словами головного лікаря ЦМРЛ Євгенія Кучерука, фінансування з міського бюджету йде у повній мірі, однак область про них забула:

Разом з тим, головний лікар центральної лікарні загалом задоволений фінансуванням установи. Каже, що за останні кілька років грошей на лікарню почали виділяти більше.

Також пан Кучерук наголосив на тому, що у головній лікарні міста екстрена допомога, лікування інсультів та травм - безкоштовні. На ці потреби лікарня в день витрачає близько 400 гривень на людину. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень