Обід з Уорреном Баффетом продали майже за 3,5 млн доларів

Відомо, що анонім заплатив за обід з бізнесменом 3, 456 789 доларів. Кошти від аукціону підуть благодійній організації Glide в Сан-Франциско, яка забезпечує харчування, медичне обслуговування та інші послуги для дітей, людей, що залишилися без даху над головою, а також для людей з наркотичною залежністю.

Баффет також є відомим меценатом і віддає левову частку прибутку на благодійність. Після аукціону він відзначив:

Це був один з кращих моментів мого життя за останні 50 років, - каже 86-річний Баффет.

Згідно з даними журналу Forbes, Уоррен Баффет - третій у списку найбагатших людей світу. Його прибуток оцінюється в 66, 5 мільярдів доларів.

Обід інвестора з переможцем аукціону відбудеться в Манхеттені в стейк-хаусі Smith & Wollensky.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень