Кращі волонтери отримають «благодійний «Оскар»

Благодійників і волонтерів Рівненщини запрошують до участі у ІV Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2015».

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня до 31 грудня 2015 року; благодійні ініціативи, реалізація яких була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, представники ЗМІ.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Переможців визначатимуть у таких номінаціях:

1. Благодійник: компанія – великий бізнес.

2. Благодійник: компанія – середній бізнес.

3. Благодійник: малий бізнес (в т.ч. фізична особа – підприємець).

4. Благодійник: фізична особа.

5. Благодійник: загальноукраїнський (в тому числі міжнародний) благодійний фонд (організація).

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2016 року. Церемонія нагородження переможців пройде у березні 2016 року в Києві.

Докладніша інформація за телефонами (044) 537-12-80, (063) 97-78-078; e-mail: [email protected]

ДОВІДКА

Національний конкурс «Благодійна Україна», заснований у 2012 році. За три роки проведення конкурсу у ньому взяли участь близько 800 благодійників – компаній, організацій, установ та фізичних осіб. Кращі з кращих українські благодійники отримують унікальну нагороду – бурштинового «Янгола добра» («благодійний «Оскар»). Починаючи з 2015 року, співорганізатором конкурсу виступає Міністерство соціальної політики України, яке запровадило в його рамках номінації для відзначення волонтерів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень