Новий штам коронавірусу уже в Україні. Він активно мутуватиме

Лікар-інфекціоніст стверджує, що це відбулося не вчора

Лікар-інфекціоніст Віктор Петров каже, що його пацієнт з Закарпаття уже перехворів, але в Україні немає можливості це підтвердити лабораторно.

Мутація вірусу відбувається природним чином, і цей вірус природно мутуватиме дуже активно — точно так само, як вірус гепатиту С або грипу, - сказав лікар виданню ukraina24.

Він каже, що у регіонах, які межують з європейськими країнами, дещо змінюється клінічна картина коронавірусної інфекції, особливо у молодих людей. Тобто може не бути втрати чутливості до запахів, але досить активно розвивається ураження легеневої тканини, хоча все проходить у легкій формі.

Лікар наводить приклад свого пацієнта Миколи з Закарпаття, який їздить на заробітки у Чехію. Він уже перехворів на новий штам, про який заявила Велика Британія. Але Україна не має можливості ідентифікувати цей вірус у масовому тестуванні. Люди, у яких є страховка в країнах ЄС, можуть визначити вже мутований вірус. Таким чином Віктору Петрову вдалося підтвердити, що на Закарпатті вже є випадки інфікування новим штамом вірусу.

Він також не покладає великих сподівань на подолання коронавірусу за допомогою вакцинації, адже близько 40% відмовляються від неї, крім того, вона вимагатиме не тільки дворазового введення, а й, можливо, повторення через кілька років.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень