Проблеми з серцем: у клініці США припинили використовувати вакцину Pfizer

З'явилися побічні реакції

Після ін'єкції вакцини Pfizer четверо співробітників клініки відчули поколювання в області серця і підвищення частоти серцевих скорочень.

 

Троє з них під час погіршення самопочуття перебували вдома, не потребуючи госпіталізації, ще одному вакцинованому довелося надавати медичну допомогу в лікарні.

В інших підрозділах цього медичного центру, вісім з яких розташовані в штаті Іллінойс і ще три в штаті Вісконсін, щеплення продовжують робити.

У клініці підкреслили, що четверо постраждалих співробітників - це лише незначна частину з 3000 співробітників організації, які були щеплені з моменту появи вакцини Pfizer і BioNTech на початку цього тижня.

Чиновники заявили, що пауза вакцинації в Лібертівіллі була викликана великою обережністю для того, щоб краще зрозуміти, через що могли виникнути побічні реакції.

Повідомляє - Апостроф

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень