Тепер невідомо, коли Україна отримає вакцину від COVID-19

Раніше прогнозували на лютий-березень 2012

Україна втратила міжнародні позиції і наразі не входить до переліку країн, що отримають вакцину від COVID-19 першими. Про це заявив в інтерв’ю The New York Times президент України Володимир Зеленський, - повідомляє УНІАН з посиланням на сайт офісу Президента.

Ми не входимо до списку країн, які першими отримають вакцину. Я не знаю, скільки десятиліть втрачено за час незалежності, але це є, і я визнаю цей факт. Я з цим борюся, - сказав він.

Тепер, за словами Зеленського, Києву доведеться проявити політичну гнучкість, аби виправити ситуацію.

При цьому Зеленський вважає, що США та Велика Британія сьогодні могли б посприяти тому, аби Україна була в пріоритеті країн Європи, які отримають вакцину першими. Він також повідомив, що Україна не має наміру закуповувати російську вакцину від коронавірусу Sputnik V.

Раніше уряд заявляв про те, що Україна може одержати вакцину у лютому або у березні 2021 року й визначав пріоритетність її отримання безкоштовно українцями.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень