Новий рік VS Різдво: що є головним святом для українців

Та у кого вони вірять більше

Більшість українців вважають улюбленим новорічним святом Різдво. Це 56% опитаних соціологічною групою «Рейтинг». Водночас Новий рік улюблений для 28%, День Святого Миколая більше подобається 6% українців, а Старий Новий рік – 3%.

Водночас 77% опитаних святкують Різдво 7-го січня. 15% - за обома календарями (Григоріанським і Юліанським). Лише 3% відзначають Різдво 25-го грудня.

 Дві третини опитаних зазначили, що вірять у Святого Миколая, 35% – не вірять. В Діда Мороза вірять менше – 31%, не вірять – 65%. За останній рік зросла кількість тих, хто вірить у Святого Миколая, натомість кількість тих, хто вірить в Діда Мороза, не змінилась.

Вподобання щодо новорічного персонажа та улюбленого свята мають чіткі регіональні залежності: найбільше тих, хто вірить у святого Миколая та вважає найулюбленішим святом Різдво – на Заході, натомість відносно більше вірять в Діда Мороза та вважають улюбленим святом Новий Рік – на Півдні та Сході.

Попри це навіть в південно-східних областях все одно кількість тих, хто вірить в Діда Мороза є меншою за тих, хто вірить в Святого Миколая, а Різдво є найулюбленішим святом поряд з Новим роком. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень