Коли найкраще прибирати новорічну ялинку і чому

Вважають, що до певного моменту вона залучає у дім добробут і достаток, а якщо б'ються іграшки - можна загадувати бажання

Ялинка - один із головних символів Нового року.

Однак свята закінчуються і всі новорічні атрибути доводиться ховати аж до наступного року.

Багато людей переконані, що прибрати ялинку потрібно відразу після зустрічі Старого Нового року, тобто після 14-го січня.

У народі навіть є повір'я, що до цього часу ялинка віддає у сім'ю свою позитивну енергію, тому викидати її раніше не варто.

Крім того, 19-го січня настає свято Водохреща і багато людей прагне прибрати у квартирі саме до цієї дати.

Це пов'язано з тим, що всі свята так чи інакше пов'язані з православним календарем, тож усі ялинкові прикраси вважають за потрібне прибрати ще до того, як настане Хрещення, тобто до вечора 18-го січня.

Якщо ж звернутися до фен-шую, то рекомендується зустрічати Новий рік згідно з китайським календарем, а отже і ялинка повинна простояти вдома до лютого. Зокрема, цього року Китайський Новий рік настане у п'ятницю, 12 лютого. 

Однак треба зауважити, що якщо ялинка вдома стояла жива, то до лютого вона перетвориться на сухі палиці: голки осипляться, колір потьмяніє, а запах свіжої хвої давно зникне.

Тим часом священники переконані, що певних днів для того, аби прикрашати чи прибрати ялинку, взагалі немає. Кожен сам має вирішити, коли викидати новорічне деревце, керуючись власними сімейними традиціями, а не прикметами та забобонами.

Під час розбирання ялинки треба пам'ятати, що зазвичай зірку з верхівки знімають останньою. 

Якщо ж у вас випадково розіб'ється іграшка, турбуватися не варто. У такий момент навіть можна спробувати загадати бажання. За стародавніми переказами, воно обов'язково збудеться.

А щодо самого новорічного дерева, то якщо воно ще не всохлося, то його можна й не викидати на смітник.

Кажуть, що викинувши таку ялинку, ви можете позбутися удачі у новому році. Краще порубати її та спалити або ж віддати на стайню чи у зоопарк, адже це - відмінні ласощі для коней та інших тварин.

Джерело: Ukr.Media

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень