Новий рік у Рівному відзначали баскетболісти

Кращі серед кращих отримали нагороди

Сьогодні в Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі пройшло свято баскетболу. На заході були присутні дитячі спортивні команди 2001–2006 років, а також їх тренери. Найкращі гравці отримали нагороди.

Кубки та грамоти вручили заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, начальник управління освіти Григорій Таргонський та начальник управління у справах молоді та спорту Віталій Ліпський. Кращим гравцем команди 2001 року народження став Шеметов Ілля.

Це ще один мій стимул для тренувань, щоб стати чемпіонами всеукраїнської юнацької чемпіонської ліги. Останній тур, коли ми грали проти Черкас, мені сподобалось, як я грав. Особливо, як я стояв в захисті та мотивував це робити своїх колег.

Я вважаю, що у баскетболі найголовніше - це захист.  

Між церемоніями нагородження команди змагалися між собою в різноманітних конкурсах. Після ігор усім дітлахам вручали подарунки від Святого Миколая. Серед тренерів також відзначили найкращих. Наставником 2016 року став Валерій Жартун – тренер юніорської збірної України. Зі свята почався новий баскетбольний сезон 2017.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень