ON-LINE

Новообрані депутати Рівненської обласної ради (СПИСОК)

середа, 25 листопада 2020
ЦВК зареєструвала усіх 64 депутатів
Фото із сайту облради

Центральна виборча комісія нарешті зареєструвала усіх 64-х депутатів обласної ради, які здобули перемогу на виборах 25 жовтня.

Інформація про це з'явилася на сайті ЦВК

Отже, до обласної ради 8 скликання пройшло 7 політичних партій. Найчисельніші — «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» та «СЛУГА НАРОДУ».

Читайте також: Хто очолив міста Рівненщини після виборів (СПИСОК/БІОГРАФІЯ)

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» - 14 депутатів

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ» - 12 депутатів

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ» - 9 депутатів

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 9 депутатів

 

Політична партія «Сила і Честь» - 8 депутатів

 

Політична партія «Радикальна Партія Олега Ляшка» - 6 депутатів

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода» - 6 депутатів

Зауважимо, що перше засідання сесії нового скликання відбудеться 2 грудня.

Читайте також: Хто пройшов до Рівнеради (ПОІМЕННИЙ СПИСОК)

Нижче подаємо список депутатів обласної ради.

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

1.Кучерук Микола Герасимович – перший кандидат

2.Ткач Олександр Олександрович   

3.Черній Алла Леонідівна        

4.Драганчук Микола Миколайович

5.Добриднік Микола Мусійович

6.Руденко Роман Володимирович

7.Левицька Світлана Олексіївна

8.Кльоп Василь Федорович     

9.Конощук Руслана Василівна

Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

1.Валявка Володимир Ярославович – перший кандидат

2.Ткачук Володимир Петрович       

3.Бучинський Олексій Андрійович

4.Шустік Ольга Анатоліївна

5.Осіпчук Юрій Юрійович

6.Янчук Аліна Вікторівна        

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

1.Гайдукевич Віталій Віталійович – перший кандидат

2.Корень Олена Миколаївна

3.Острожчук Ярослава Юріївна

4.Дехтярчук Олександр Володимирович

5.Яніцький Василь Петрович

6.Самардак Катерина Володимирівна

7.Богатирчук-Кривко Світлана Кирилівна

8.Мисюра Федір Миколайович        

9.Усач Андрій Олександрович

10.Сорока Андрій Миколайович

11.Кокорський Сергій Іванович

12.Кондрачук Сергій Юрійович

13.Сухляк Владислав Олегович

14.Набочук Олександр Юрійович

«ЗА МАЙБУТНЄ»

1.Ясенюк Ігор Євгенович – перший кандидат

2.Калюта Іван Іванович

3.Чайка Володимир Миколайович

4.Пехотін Андрій Васильович

5.Редько Валерій Ярославович

6.Опанасюк Вікторія Андріївна

7.Потапчук-Чернєнкова Руслана Русланівна

8.Потапчук Руслан Васильович

9.Щербачук Віктор Миколайович

«Радикальна Партія Олега Ляшка»

1.Лозова Оксана Василівна – перший кандидат

2.Білик Юрій Романович

3.Женевський Сергій Юрійович

4.Назарчук Юлія Юріївна

5.Стасюк Роман Павлович

6.Свисталюк Сергій Анатолійович

«Сила і Честь»

1.Данильчук Олександр Юрійович – перший кандидат

2.Макарчук Катерина Олександрівна

3.Шевчук Сергій Степанович

4.Остапчук Анатолій Миколайович

5.Сухович Віталій Миколайович

6.Драпчинська Лілія Аркадіївна

7.Мельник Микола Петрович

8.Ундір Віталій Олександрович

«СЛУГА НАРОДУ»

1.Карауш Андрій Петрович – перший кандидат

2.Рашовський Володимир Володимирович

3.Грисюк Анатолій Іванович

4.Красовський Віктор Владиславович

5.Бурачик Андрій Іванович

6.Мариніна Людмила Василівна

7.Шустик Роман Петрович

8.Ліпський Юрій Володимирович

9.Шигорева Юлія Сергіївна

10.Коваль Олександр Сергійович

11.Стратюк Олег Олександрович

12.Подолін Сергій Вікторович

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ