Новий чималий податок чекає на деяких українців з 1 листопада

18% – це в будь-якому разі доволі відчутна сума

В Україні від початку війни було запроваджено безліч пільг, які стосувалися сплати податків. Спрощені системи, знижені ставки, та сплата «за бажанням» і «за можливістю». Однак дефіцит бюджету дає про себе знати, тому поступово повертаються не лише старі податкові ставки та стягнення, а й з’являються нові.

Зокрема, з 1 листопада ускладняться умови продажу квартир на первинному ринку. Продавці платитимуть податок у розмірі 18% від доходу фізичних осіб.

 

Звісно, втрачати свої доходи ніхто не бажає, тому експерти прогнозують стрімкий стрибок цін на первинному ринку. Інвесторів, та й просто оочих придбати собі житло, стане набагато менше.

Цей податок точно буде і набере чинності уже найближчого вівторка. Відповідний Закон №2600 прийняли у Верховній Раді.

Новими правилами передбачено, що якщо продавцем виступає звичайний громадянин, то він змушений буде заплатити податок на доходи фізосіб у розмірі 18% з різниці між ціною купівлі і ціною продажу при першому продажу квартири.

Чи вийде з цього щось хороше - побачимо згодом

Джерело: gsminfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень