На місці «Івіти» у центрі Рівного може вирости новий ТЦ?

Це практично на проспекті Миру

Ще один невеликий торговий об’єкт невдовзі може з’явитися у центрі Рівного – на вул. Симона Петлюри, 28.

Такі наслідки може мати затвердження проєкту рішення Рівнеради про зміну цільового призначення ділянки за цією адресою.

Якщо зараз вона призначена для обслуговування частини житлового будинку, то надалі хочуть, щоб ділянка призначалася для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

На сьогодні частину цього будинку займає кав’ярня «Івіта». Йдеться про територію площею 91 м².

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень