ON-LINE

Нові автомобілі швидкої допомоги є, але чи возять вони хворих?

середа, 13 грудня 2017
За нову швидку потрібно заплатити 70 тисяч податку

Чотири райони області ще не використовують автомобілі швидкої допомоги, які отримала Рівненщина у рамках субпроекту Світового банку. Причиною цьому є те, що не були проведені сесії міських рад для сплати податку за їхню реєстрацію. Ситуацію коментує керівник групи підтримки проекту Світового банку Сергій Рибачок:

Автомобілі прийшли в область і були розподілені між медзакладами.

 

Далі питання цих автомобілів – це питання цих закладів. Вони відповідно до законодавства України мають поставити їх на облік в органах реєстрації.

 

При цьому вони мають заплатити податок в Пенсійний фонд України. Це потребує проведення 18 сесій районних та міських рад для того, щоб кошти офіційно виділити.

За словами Сергія Рибачка, нині на 14 автомобілів кошти вже виділені. 10 з них уже виконують свої функції, 4 – будуть зареєстровані до кінця тижня. До кінця року будуть скликані сесії районних рад у Демидівці, Здолбунові, Острозі та в місті Рівне – і тоді машини почнуть обслуговувати населення.

Начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук підтверджує, що автомобілі прибули в область розмитнені, з повним пакетом документів, але так як вони є соціальними, останній крок у реєстрації швидких мають зробити медзаклади. Податок повинні сплатити з бюджетів районних рад, а це майже 70 тисяч гривень.

Юлія Вознюк Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного