Нові автомобілі швидкої допомоги є, але чи возять вони хворих?

За нову швидку потрібно заплатити 70 тисяч податку

Чотири райони області ще не використовують автомобілі швидкої допомоги, які отримала Рівненщина у рамках субпроекту Світового банку. Причиною цьому є те, що не були проведені сесії міських рад для сплати податку за їхню реєстрацію. Ситуацію коментує керівник групи підтримки проекту Світового банку Сергій Рибачок:

Автомобілі прийшли в область і були розподілені між медзакладами.

 

Далі питання цих автомобілів – це питання цих закладів. Вони відповідно до законодавства України мають поставити їх на облік в органах реєстрації.

 

При цьому вони мають заплатити податок в Пенсійний фонд України. Це потребує проведення 18 сесій районних та міських рад для того, щоб кошти офіційно виділити.

За словами Сергія Рибачка, нині на 14 автомобілів кошти вже виділені. 10 з них уже виконують свої функції, 4 – будуть зареєстровані до кінця тижня. До кінця року будуть скликані сесії районних рад у Демидівці, Здолбунові, Острозі та в місті Рівне – і тоді машини почнуть обслуговувати населення.

Начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук підтверджує, що автомобілі прибули в область розмитнені, з повним пакетом документів, але так як вони є соціальними, останній крок у реєстрації швидких мають зробити медзаклади. Податок повинні сплатити з бюджетів районних рад, а це майже 70 тисяч гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень