Нові автомобілі швидкої допомоги є, але чи возять вони хворих?

За нову швидку потрібно заплатити 70 тисяч податку

Чотири райони області ще не використовують автомобілі швидкої допомоги, які отримала Рівненщина у рамках субпроекту Світового банку. Причиною цьому є те, що не були проведені сесії міських рад для сплати податку за їхню реєстрацію. Ситуацію коментує керівник групи підтримки проекту Світового банку Сергій Рибачок:

Автомобілі прийшли в область і були розподілені між медзакладами.

 

Далі питання цих автомобілів – це питання цих закладів. Вони відповідно до законодавства України мають поставити їх на облік в органах реєстрації.

 

При цьому вони мають заплатити податок в Пенсійний фонд України. Це потребує проведення 18 сесій районних та міських рад для того, щоб кошти офіційно виділити.

За словами Сергія Рибачка, нині на 14 автомобілів кошти вже виділені. 10 з них уже виконують свої функції, 4 – будуть зареєстровані до кінця тижня. До кінця року будуть скликані сесії районних рад у Демидівці, Здолбунові, Острозі та в місті Рівне – і тоді машини почнуть обслуговувати населення.

Начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук підтверджує, що автомобілі прибули в область розмитнені, з повним пакетом документів, але так як вони є соціальними, останній крок у реєстрації швидких мають зробити медзаклади. Податок повинні сплатити з бюджетів районних рад, а це майже 70 тисяч гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень