![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
За нову швидку потрібно заплатити 70 тисяч податку
Чотири райони області ще не використовують автомобілі швидкої допомоги, які отримала Рівненщина у рамках субпроекту Світового банку. Причиною цьому є те, що не були проведені сесії міських рад для сплати податку за їхню реєстрацію. Ситуацію коментує керівник групи підтримки проекту Світового банку Сергій Рибачок:
Автомобілі прийшли в область і були розподілені між медзакладами.
Далі питання цих автомобілів – це питання цих закладів. Вони відповідно до законодавства України мають поставити їх на облік в органах реєстрації.
При цьому вони мають заплатити податок в Пенсійний фонд України. Це потребує проведення 18 сесій районних та міських рад для того, щоб кошти офіційно виділити.
За словами Сергія Рибачка, нині на 14 автомобілів кошти вже виділені. 10 з них уже виконують свої функції, 4 – будуть зареєстровані до кінця тижня. До кінця року будуть скликані сесії районних рад у Демидівці, Здолбунові, Острозі та в місті Рівне – і тоді машини почнуть обслуговувати населення.
Начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук підтверджує, що автомобілі прибули в область розмитнені, з повним пакетом документів, але так як вони є соціальними, останній крок у реєстрації швидких мають зробити медзаклади. Податок повинні сплатити з бюджетів районних рад, а це майже 70 тисяч гривень.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК