Міському пологовому будинку Рівного куплять нове обладнання

Гроші на це виділили на останній сесії міськради

Як розповів головний лікар пологового будинку Сергій Сулімовський, кошти виділили на придбання ліжка-трансформера для пологового залу,  на кардіоелектротахограф та новітній апарат УЗД, вартість якого близько 1 мільйона гривень.

Говорить Сергій Сулімовський:

На останній сесії виділили кошти на ліжко-трансформер, які у пологовому залі ставлять (їх у будь-яку мить ми трансформуємо у ліжко для пологів), і на кардіоелектротахограф один. Пообіцяли, що ще дадуть наступного року на десять таких. Це апарат, який записує серцебиття дитини, силу скорочення матки в пологах, визначає насиченість вуглекислим газом крові у жінки. Це попереджає проблеми в пологах, бо ми бачимо стан жінки на цьому апараті. Він записує і показує на моніторі всі ці показники.

За словами Сергія Сулімовського, за шість років його керівництва пологовим будинком, нарешті, на заклад почали звертати увагу, щось у ньому змінювати на краще. І, окрім коштів на ремонт, фінансувати придбання обладнання. 

Тож, визнає головний лікар, корисно водити на екскурсію у медзаклади депутатів, щоб вони самі побачили, на що потрібні гроші. Адже тільки після розголосу у ЗМІ про те, в яких умовах народжують жінки, і візиту міських обранців у пологовий будинок у бюджеті міста, врешті, знайшлися кошти на заклад.  

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень