Нові правила для українців у Польщі: кого торкнуться нововведення

Нові візові правила для українців

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Польща закриває програму обміну гривні на злоті.

Крім того, запроваджуються нові правила для тих громадян України та Білорусі, які бажають отримати національну візу і при цьому вже перебувають у країні.

Новий регламент вводить нову типову форму заяви на отримання візи для громадян України та Білорусі.

- 7 вересня 2022 року набирає чинності Розпорядження Міністра внутрішніх справ та адміністрації від 10 серпня 2022 року про внесення змін до Положення про візи для іноземців, яким запроваджується новий зразок заяви на отримання національної візи з урахуванням можливості подання таких заяв міністру, — йдеться у повідомленні міністерства.

До групи осіб, що мають право на отримання візи в Польщі, увійдуть громадяни, яким віза необхідна з гуманітарних міркувань або для роботи в міжнародних автомобільних перевезеннях. Крім того, подати заяву на візу мають право громадяни України, які працюють водіями у міжнародних автомобільних перевезеннях або члени екіпажів літаків.

Джерело: Економічні новини 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень