Нові правила для українців у Польщі: кого торкнуться нововведення

Нові візові правила для українців

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Польща закриває програму обміну гривні на злоті.

Крім того, запроваджуються нові правила для тих громадян України та Білорусі, які бажають отримати національну візу і при цьому вже перебувають у країні.

Новий регламент вводить нову типову форму заяви на отримання візи для громадян України та Білорусі.

- 7 вересня 2022 року набирає чинності Розпорядження Міністра внутрішніх справ та адміністрації від 10 серпня 2022 року про внесення змін до Положення про візи для іноземців, яким запроваджується новий зразок заяви на отримання національної візи з урахуванням можливості подання таких заяв міністру, — йдеться у повідомленні міністерства.

До групи осіб, що мають право на отримання візи в Польщі, увійдуть громадяни, яким віза необхідна з гуманітарних міркувань або для роботи в міжнародних автомобільних перевезеннях. Крім того, подати заяву на візу мають право громадяни України, які працюють водіями у міжнародних автомобільних перевезеннях або члени екіпажів літаків.

Джерело: Економічні новини 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень