Нові документи у «Дії» стануть доступними вже з 14-річного віку

Їх появу анонсував міністр освіти й науки Сергій Шкарлет

У «Дії» з’являться документи про освіту.

На засіданні Уряду ухвалили постанову про реалізацію експериментального проєкту щодо формування та застосування електронного документа про освіту.

Міністр зауважив:

Від початку військової агресії рф гостро постало питання доступу до документів про освіту та їхнього використання, зокрема через вимушене переселення або евакуацію.

Цифровий документ про освіту буде в мобільному застосунку «Дія» і відображатиме дані, що містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Реалізація затвердженого Порядку дозволить особі, яка досягла 14-річного віку, є власником відповідного документа про освіту та має реєстраційний номер облікової картки платника податків безоплатно сформувати в «Дії» відомості про документи про освіту та використовувати їх замість паперових, без додаткового пред'явлення відповідних документів:

  • документи про базову середню освіту;
  • документи про повну загальну середню освіту;
  • документи про професійну (професійно-технічну) освіту;
  • документи  про фахову передвищу освіту;
  • документи про вищу освіту (науковий ступінь).
  •  

Проєкт буде здійснювати Міністерство освіти і науки України спільно з  Міністерством цифрової трансформації України та Державною податковою службою України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень