Новенька школа прийматиме учнів завдяки сусідству з РАЕС

Адже збудували її за кошти соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає у зоні спостереження Рівненської АЕС

Йдеться про школу на 200 учнів у селі Озерці Володимирецького району.

Будівництво нової школи І-ІІ ступенів в Озерцях планувалося досить давно, адже старий заклад перебував в аварійному стані.

Спорудження об’єкту розпочалося у 2017 році. Тоді ж у рамках фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення зони спостереження РАЕС на будівництво нової Озерецької ЗОШ було використано 15 млн 222,5 тис. гривень субвенції. Далі у 2018 році – 8 млн 587,3 тис. грн, у 2019 році – 13 млн 451,2 тис. грн. У 2016 році на нову школу також спрямовувалось понад 6 млн грн субвенції, проте вони були повернуті до держбюджету.

У цілому завдяки сусідству з Рівненською АЕС на Озерецьку ЗОШ від початку будівництва пішло понад 37 мільйонів гривень субвенції.

За цей час зведено велике приміщення на три блоки з покрівлею, проведено комунікації, встановлено енергоощадні вікна та двері, у яскраві кольори пофарбовано фасад, на території закладу покладено бруківку. Новобудова обладнана автоматизованою котельнею на щепі, а головний вхід — пандусом. Завершено внутрішній ремонт, покладено плитку, пофарбовано стіни, встановлено сантехніку, міжкімнатні двері, освітлення. Наразі будівельники займаються меблюванням класів.

У новій сучасній триповерховій школі будуть навчальні класи, простора їдальня, медичний блок та бібліотека з читальною залою. Також у закладі планують розмістити ще й дві групи для дошкільнят. Зведення нової школи стане справжнім символом змін для усієї Рівненщини.

Загально кошторисна вартість об’єкта становить 42 млн 684,34 тис. гривень. Цього ж року проєкт будівництва було включено до президентської програми «Велике будівництво».

У 2020 році на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає у зоні спостереження Рівненської АЕС, уряд спрямував майже 30 мільйонів гривень державної субвенції, з яких 6,4 млн грн отримає Рівненська область та 8,9 млн грн. Володимирецький район.

За матеріалами РАЕС

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень