Яку зарплату отримуватимуть працівники РАЕС в умовах карантину (ВІДЕО)

Персонал електростанції працює з дому

На Рівненський АЕС визначили правила оплати праці для усіх працівників, яких перевели на віддалену роботу.

Як розповів заступник гендиректора РАЕС з персоналу Ігор Вітковський, на електростанції нині по максимуму вивільнили персонал, аби мінімізувати контакти. Й напередодні підготували рішення, що усі працівники, які працюють з дому – отримуватимуть таку ж зарплату, як в умовах, якби вони перебували на робочому місці.

Ті ж працівники, яких викликають для роботи на станцію, отримуватимуть за ці дні зарплату з урахуванням умов роботи – чи важких, чи шкідливих.

Нагадаємо, що персонал РАЕС, який працює безпосередньо з управлінням енергоблоками, нині працює в умовах повної ізоляції й суворого дотримання режиму карантину.

 

За матеріалами РАЕС

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень