Нове використання для сесійної зали ради придумали на Рівненщині

Бо сесії проходять раз у півтора-два місяці, а більше це приміщення не використовують

Щоб приміщення було не лише для депутатів, у Гощі вирішили вдихнути у нього нове життя. Детальніше розповідає селищний голова Микола Панчук (на фото вгорі):

Ми його перепрофілюємо і там буде простір для взаємодії і розвитку бізнесу місцевого. Бо сьогодні бізнес, як не прикро це говорити, в селищах стоїть на місці. Буде цей простір – буде можливість для бізнесменів зустрічатися. Є зроблені програми навчальні, де вони будуть отримувати знання.

Так само, за словами селищного голови Гощі, до приміщення матимуть вільний доступ молодіжні громадські організації. Вони тут будуть спілкуватися, розвиватися і вчитися у перспективі керувати громадою.

Платформу розвитку підприємництва «Open Hub» у сесійній залі Гощанська селищна рада створить за 150 тисяч гривень з обласного бюджету, адже у червні цього року виграла конкурс Рівненської облдержадміністрації. Ще 50 тисяч для реалізації проекту докладе своїх. За ці кошти сесійну залу відремонтують, куплять у неї меблі, оргтехніку, проведуть заходи для бізнесменів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень