ON-LINE

Нове використання для сесійної зали ради придумали на Рівненщині

вівторок, 02 жовтня 2018
Бо сесії проходять раз у півтора-два місяці, а більше це приміщення не використовують
Микола Панчук

Щоб приміщення було не лише для депутатів, у Гощі вирішили вдихнути у нього нове життя. Детальніше розповідає селищний голова Микола Панчук (на фото вгорі):

Ми його перепрофілюємо і там буде простір для взаємодії і розвитку бізнесу місцевого. Бо сьогодні бізнес, як не прикро це говорити, в селищах стоїть на місці. Буде цей простір – буде можливість для бізнесменів зустрічатися. Є зроблені програми навчальні, де вони будуть отримувати знання.

Так само, за словами селищного голови Гощі, до приміщення матимуть вільний доступ молодіжні громадські організації. Вони тут будуть спілкуватися, розвиватися і вчитися у перспективі керувати громадою.

Платформу розвитку підприємництва «Open Hub» у сесійній залі Гощанська селищна рада створить за 150 тисяч гривень з обласного бюджету, адже у червні цього року виграла конкурс Рівненської облдержадміністрації. Ще 50 тисяч для реалізації проекту докладе своїх. За ці кошти сесійну залу відремонтують, куплять у неї меблі, оргтехніку, проведуть заходи для бізнесменів.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного