Нову пенсійну реформу готують в Україні: В уряді назвали головну зміну

Накопичувальні пенсії таки будуть

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні готують нову пенсійну реформу. Вона є одним із ключових завдань Кабміну на цей рік.

Йдеться про запуск системи обов'язкових пенсійних накопичень. Шмигаль пояснив, що всі українці матимуть свої пенсійні накопичувальні рахунки.

В уряді оприлюднили проєкт запуску накопичувальної пенсії.

 

Накопичення стягуватимуть із суми податків, які щомісяця сплачують працівник та його роботодавець. Вони становитимуть 2% від зарплати.

До слова, наприкінці минулого року міністерка соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що реформа щодо запровадження обов'язкового накопичувального пенсійного забезпечення може розпочатися у 2024 році. Вона пояснила, що швидкість запровадження залежить від Верховної Ради, яка має ухвалити відповідний закон.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень