Нова послуга у ЦНАПі Рівного спростить життя спадкоємцям та власникам старих дач

Тепер у центрі адмінпослуг можна внести зміни у певні дозвільні документи

Змінити дозвільні документи на виконання будівельних робіт можна у ЦНАПі вже з 1 квітня.

Про це повідомляє РАДІО ТРЕК. 

Йдеться про документи на об’єкти з класом наслідків СС1 – мала житлова забудова – видані до травня 2011 року у Рівному.

Кому така послуга потрібна, пояснила адміністратор відділу «Дозвільний центр» Рівненського центру надання адмінпослуг Тетяна Лустюк:

 - Це нова послуга спрощує систему надання дозвільних документів на початок виконання будівельних робіт по дозволах, які надавались до травня 2011 року. Тобто в Україні сьогодні діє система дозвільних документів на початок виконання будівельних робіт у 2-х формах: дозволи видані до 2011, а з травня 2011 – це повідомлення. 

 

Послуга безплатна для заявників, які починають будівельні роботи, на будівництві розпочатому до 2011, але на цей час фактично будівництво не завершили. Тобто, це стосується спадкових справ. Наприклад, дідусь подарував онукові незавершене будівництво. Нині спадкоємець може просто подати заяву у ЦНАП, внести свої дані й завершувати будівництво.

 

Тобто не потрібно починати процес оформлення документів спочатку. Так само це стосується змін у проєкті будівництва. За останні 20 років змінилась форма будівництва, матеріали. Тобто, є старий дозвіл, але сьогодні у нас інші пріоритети, іншу забудову, тому людина змінює проєкт і вносимо зміни й користуємось цією послугою. 

 

Послуга охоплює і питання дозволів. Дозвільна система до 2011 року передбачала наявність генерального підрядника і підрядника по забудові. Якщо сьогодні вони змінились, або юридична особа припинила свою діяльність, ми так само уклавши угоду з новим підрядником, або генпідрядником, можемо скористатись цією послугою.

Послуга – безплатна, надається протягом 5 робочих днів з моменту подачі заяви, додала Тетяна Лустюк. Деталі – на сайті ЦНАПу.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень