Нова дорожня розмітка на Набережній «посварила» рівнян

Одні рівненські водії кажуть, що розмітка нанесена не правильно. Інші – навпаки

У соціальних мережах рівняни посварились через нанесену дорожню розмітку, зокрема на Набережній. Активні користувачі мережі переконані, що на одній із ділянок проїжджої частини немає пунктирної лінії, яка б дозволяла повертати у двори гуртожитку.

Зокрема, рівнянин Петро Борейчук виклав у одній із спільнот у соціальній мережі фото і підписав їх так:


Цікаві фото, хотілося б отримати роз'яснення чим керувався МіськШЕУ викинуючи нанесення дорожньої розмітки за адресою: м. Рівне, вул. Набережна, 30. Щоб усім було більш зрозуміліше заїхати на шиномонтаж, до хімчистки і т.д. просто нереально без порушень правил дорожнього руху, а саме основне, що там житловий масив (гуртожиток) до якого також немає заїзду. Парадокс - до автозаправки виїзд зробили. Так де якась логіка!!!!!!!!!??????

Цей пост виклав жваву дискусію. У коментарях різні думки. Однак, переважна більшість рівнян кажуть, що така розмітка правильно нанесена.

Зауважимо, що активіст Сергій Ковальчук. Він зауважив:


Чотирисмугова магістраль загальноміського значення, точно не можна суцільну розривати для кожного з'їзду.


До слова, дорожню розмітку у Рівному малює чернігівька фірма. Попри заяви мера Володмира Хомка, робітники фірми після нетривалого «зникнення» повернулись і працюють. Ще на минулому тижні, наприклад, робітники чернігівської фірми  наносили розмітку на Міцкевича.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень