Носите окуляри? Це може вберегти вас від COVID-19

Ризик заразитися – утричі менший, однак результати поки що попередні

Вчені припускають, що ризик заразитися коронавірусом у людей, які носять окуляри, можливо, утричі менший, ніж в інших. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Індії, пише Голос Америки.

Попередні результати дослідження вказують на те, що люди в окулярах, можливо, отримують додатковий захист, бо рідше торкаються очей. Науковці кажуть:

Дотик і потирання очей брудними руками може бути шляхом зараження COVID-19.

Згідно з дослідженням, ризик зараження був у 2-3 рази нижчим серед тих, хто носить окуляри «протягом тривалого часу», тобто не менше 8 годин на день.

Дослідження проводилося торік улітку, в ньому взяло участь 304 пацієнти віком від 10 до 80 років.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень