Через COVID-19 Польща змінює правила в’їзду в країну

Але зміни стосуватимуться не усіх

Польща найближчим часом змінить правила в’їзду в країну – потрібно буде обов’язково пред’являти негативний результат тесту на коронавірус на всіх кордонах. Про це заявив міністр охорони здоров’я республіки Адам Недзельський в ефірі телеканалу TVN24.

Ми думаємо, щоб зробити це на поточному тижні.

 

Ми хочемо доопрацювати правила, деталі, служби повинні підготуватися, тому що це буде означати повернення до діяльності прикордонної охорони, – додав чиновник.

У прикордонній охороні зазначили, що їм потрібно як мінімум 48 годин, щоб досягти оперативної готовності на окремих прикордонних пунктах.

Якщо у людини не буде тесту, вона відправиться на 10-денну ізоляцію.

Водночас від карантину звільнять тих, хто пройшов вакцинацію, а також: дипломатів, рибалок, моряків, водіїв вантажного транспорту, медиків, учнів та учасників спортивних заходів.

Джерело: Народна правда

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень