Лижі, Карпати й корпоративи? На Рівненщині очікується зростання кількості ковідних хворих

Зважаючи на ситуацію у сусідніх областях

Вже відомо, що у західних областях зросла кількість хворих на коронавірус. Очікується, що така ж ситуація може статися і на Рівненщині. Про це повідомив головний санітарний лікар Рівненщини Роман Сафонов.

 - В усіх областях Західної України, окрім Рівненщини, спостерігається зростання захворюваності на коронавірус. На Рівненщині зростання ще не відбувається, проте очікується, зважаючи на збільшення на 16 % рівня захворюваності по Україні, - прокоментував ситуацію на брифінгу в ОДА Роман Сафонов.

Головний санлікар Рівненщини та керівник обласного лабцентру Роман Сафонов

Водночас Роман Сафонов запевнив, що епідемії грипу та ГРВІ на Рівненщині немає.

 - Епідемії грипу наразі немає. В області цього тижня захворіла 4361 особа, що складає 45% допорогового рівня. Це майже втричі менше, ніж за останні 5 років.

 

Серед хворих на грип та ГРВІ 2308 дітей, що складає 53% від загальної кількості хворих.

 

Загалом госпіталізовано 91 особу, серед них – 25 дітей. В жодному з районів області епідеміологічний поріг не перевищено, - резюмував Роман Сафонов.

Від грипу та ГРВІ на Рівненщині вакцинували 7204 особи, з них 35% - медичні працівники.

Нагадаємо, з 24 лютого Рівненщина повертається до «кольорового» зонування територій, яке відображає рівень епідемічної небезпеки.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень