«Ні дороги, ні туалетів, ні магазинів», - столичні телевізійники проінспектували туристичні перлини Рівненщини (ВІДЕО)

Побували на Дубенщині

Тараканівський форт та Дубенський замок - що краще? Цим запитанням задалися троє університетських друзів, працівників столичного телебачення: телеведучі Тімур Мірошниченко та Андрій Городиський, а також Сергій Шинкарчук. 

І приїхали на Рівненщину, щоб зняти своє чергове відео з проєкту «Покалабанях. Проєкт ім. Сковороди». 

Вони аналізували наявність інфраструктури, туалетів, магазинів. І дуже колоритно описали Тараканівський форт на Дубенщині.

Зокрема, зауважили, що

тут нема ні якісної дороги, ні туалетів, ні магазинів, щоб попити кави чи розжитися на сувеніри. А екскурсійні послуги за 250-350 грн надає чоловік, який чатує на туристів біля форту на лавці. 

 

У форті на голову може впасти цегла. Ще тут є 20-25-метрові колодязі, у які можна впасти у темноті, тож собою треба мати ліхтарик.

 

Стіни форту обписані всіма можливими написами. А туалет тут – або отвори у підлозі з колективною схемою посадки, або екстремальний дерев'яний сортир, який нависає над яром. 

Втім, краще дивіться самі:

До речі, Тараканівський форт насправді не є туристичним об'єктом. Адже належить Міноборони, яке ніяк його не використовує. Але чомусь не поспішає передати його області, хоча його про це і просили.

Можливо, зверне на нього увагу, коли комусь з відвідувачів форту впаде на голову цегла, чи хтось впаде у 25-метровий колодязь?

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень