NEXTA стверджує, що знайшла ще одного сина Лукашенка, якого той переховує в інтернаті (ФОТО)

Соромиться хвороби?

Лукашенко та фото хлопчика, якого опозиційне видання Білорусі приписує йому як "сина"

Олександр Лукашенко переховує в інтернаті старшого сина з аутизмом. Про це йдеться у матеріалі головного опозиційного Telegram-каналу NEXTA, передають Патріоти України,

Відомо, що в Олександра Лукашенка – троє синів.

Старші – 46-річний Віктор і Дмитро, 41 рік. З їхньою матір'ю, Галиною, Лукашенко офіційно не розлучений, але живуть вони окремо.

 

Третій син – Микола. Згідно основної версії ЗМІ, його матір'ю є Ірина Абельська, колишня особиста лікарка Олександра Лукашенка.

Абельська з сином Миколою, який часто супроводжує Лукашенка

 Але тепер, якщо вірити NEXTA, то Микола не перший, а – другий син Абельської і Лукашенка.

Мовляв за інформацією авторів публікації, у Лукашенка та Ірини Абельської у листопаді 2002 року народився перший син.

Народився з вадами здоров’я: медики діагностували в нього аутизм та глухоту.

Хлопчика, нібито, назвали Матвієм і, записавши під дівочим прізвищем матері як «Матвій Постоялко»,  віддали у дитячий будинок.

При цьому за дитиною доглядав спеціально найнятий персонал, який контролював його виховний процес і дбав про їжу та іграшки.

«Весь цей час коштів на нього не шкодували: у Матвія був особистий тьютор, педагог, індивідуальний навчальний кабінет, дорогі розвиваючі іграшки, до нього приставили двох «бабусь», які контролювали виховний процес і привозили хлопчикові все необхідне (їжу, іграшки)», — йдеться в повідомленні.

Повідомляючи все, опозиційний канал NEXTA подає фото не надто доглянутого хлопчика. І явно, що не 18-річного, однак, стверджує, що це саме Матвій сім років тому:

Сейчас Матвея, по нашим данным, прячут в психоневрологическом доме-интернате для престарелых и инвалидов №2 на улице Ваупшасова в Минске. Актуальных изображений нет, но нам удалось отыскать его фотографию 7-летней давности, на которой Матвею 10-11 лет.

При цьому опозиційна NEXTA  стверджує:

Матвій був першою дитиною пари Лукашенка і Абельської. Під час вагітності Колею політик побив супутницю, вважаючи, що і друга дитина матиме фізичні вади.

Чи можна такому вірити? Вирішувати вам.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень