Білорусь не пустили на Євробачення

Бо запропоновані пісні ставлять під сумнів неполітичний характер музичного конкурсу

Білорусь не поїде цього року на Євробачення. За повідомленням Європейського мовного союзу (ЕВС), пісні, які обрав медіахолдинг «Белтелерадіокомпанія», не відповідають критеріям і ставлять під сумнів неполітичний характер музичного конкурсу.

Нагадаємо, від Білорусі на конкурс мав їхати гурт «Галасы ЗМеста» з композицією «Я научу тебя». У своїх піснях група висміює як лідерів, так і пересічних учасників протестів у Білорусі. Ми писали про це тут.

Ще 10 березня ЕВС надіслав «Белтелерадіокомпанії» вимогу змінити або представити нову пісню, яка б відповідала правилам Євробачення. Втім, у відповідь отримав іншу пісню того самого гурту. В результаті ЕВС заявив, що ця композиція також порушує правила і може негативно вплинути на репутацію конкурсу.

В Білорусі таке рішення ЕВС вважають політично вмотивованим.

Нагадаємо, конкурс має пройти в Роттердамі в травні.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень