Білорусь змінила державний герб (ФОТО)

В самій Білорусі зміни називають технічними

7 січня 2021 в Білорусі набув чинності Закон № 83-З про зміну Закону «Про державні символи Республіки Білорусь».

Як повідомляє агенція Navyny.by

У верхній частині герба змінене зображення зірки: вона більша, представлена ​​в площинному варіанті з контурним обведенням, краї променів тепер мають незначний нахил. Це зроблено для того, щоб зображення герба стало більш об'ємним.

Також внесено зміни до стилізованого контуру території держави – дещо змінилося зображення квітів конюшини і льону. Більш чітким є художнє рішення стрічки з написом «Рэспубліка Беларусь».

Крім того, на новому зображенні герба земну кулю трохи повернули: тепер на ній видно більше Європи і менше Росії. Також змінився колір материків.

Зміни до Закону «Про державні символи Республіки Білорусь» був прийнятий Палатою представників 10 грудня і схвалений Радою Республіки Білорусь 18 грудня 2020 року.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень