Невідомі зв’язали та побили охоронців навчального закладу у Мирогощі

Розбійників у поліції назвали гастролерами

На Рівненщині поліцейські оперативно затримали нападників за розбій. Інцидент трапився в одному із навчальних закладів Мирогощі, повідомила прес-офіцер Нацполіції області Любов Белаш:

Близько о пів на п’яту ранку сьогодні, 17 травня, троє невідомих осіб у балаклавах проникли на територію навчального закладу села Мирогоща Дубенського району. Погрожуючи холодною зброєю, вони зв’язали та нанесли тілесні ушкодження охоронцю та вахтеру і намагалися заволодіти коштами з банкомата за допомогою болгарки. Спецпризначенці КОРДу за гарячими слідами знешкодили та затримали групу зловмисників-гастролерів.

Відомості за фактом розбійного нападу внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією частини 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше  приміщення чи сховище, - карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна).

Наразі слідчі дії тривають.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень