Що відомо про стан дитини з ножовими пораненнями з Обарова

Під реанімацією новин чекає бабуся хлопчика та соцпрацівник

Журналіст Інна Білецька на своїй сторінці у Facebook розповіла останні новини щодо стану хлопчика, який цієї ночі потрапив у реанімацію Рівненської обласної дитячої лікарні з численними ножовими пораненнями. Нагадаємо, у нанесені таких ушкоджень дитині підозрюють її 23-річного батька. Чоловік нині під вартою.

Інна Білецька пише:

Сашці в березні виповнилося два роки. Він дуже смішно танцює під Винника, каже бабуся. А ще у Сашки зовсім дорослий погляд. 
На тільці Сашка десять ножових. 
Це сталося вчора ввечері в Обарові. Зараз 23-річний тато під вартою. 
Вчора поліція шукала ще й Сашиного старшого за нього на рік братика. Його знайшли з нетверезою мамою, вночі працівниця соццентру завезла хлопчика в будинок дитини. 
Зараз Саша в реанімації з десятьма ножовими поранення. Саша бороться за життя. Ніж задів плевру. 
Сашка – це той хлопчик, якого вже показували по телевізору. Бо його мама залишала його самого вдома, коли Саші був рік. На кілька днів зачиняла одного в квартирі. 
 

У пості також зазначається, що дитина вочевидь потребуватиме дороговартісного лікування. У коментарях одразу відгукнулися представники БФ «Скарбниця Надії» і зазначили, що у разі звернення від лікарні готові у межах своїх можливостей допомогти, адже мають статтю, що передбачає видатки на лікування дітей у реанімації.

Вочевидь, пізніше Інна Білецька внесе доповнення до свого допису.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень