Невакцинованих дітей у Рівному до школи не пускатимуть

Щеплення, або дистанційна освіта

Невакцинованих від кору дітей у Рівному не пускатимуть до шкіл і садочків. В нашому місті налічується шість сотень дітей, яких взагалі не щеплювали.

Ще три тисячі – не вакцинувалися у шестирічному віці.

Заступник начальника управління освіти Рівного Катерина Сичик каже, що невакциновану малечу переведуть на навчання вдома:

Для того, аби бути в організованому колективі – дитина має бути щеплена.

 

Ми батькам кажемо про те, що якщо ви й надалі заперечуватимете щеплення, ми змушені будемо вас перевести на індивідульну форму навчання. До тих пір, доки вони не зроблять те, що повинні були зробити.

В області невакцинованих дітей вісім тисяч. До цього числа входить взагалі не щеплена малеча та вакцинована лише в однорічному віці.

За словами медиків, кількість хворих у Рівному та області зростає щотижня.

За січень в обласному центрі кір підхопили 282 людини – а в області – 1112. Більша половина з них діти. Вакцини на Рівненщині достатньо.

Дітям її роблять безкоштовно, а також дорослим, які перебувають в групах ризику – вчителі, медики тощо. Зауважимо, що у Рівному на кір захворіли 16 вчителів.  

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень