Чи є вже у Рівному безплатний інсулін для діабетиків

Адже раніше мама однієї хворої дитини скаржилася, що вимушена його купувати за гроші

Зокрема, про це у Фейсбуці писала відома рівненська спортсменка Олена Ліснічук. Тоді в управлінні охорони здоров’я пояснювали, що ще медзаклади не переуклали угоди з аптеками на постачання інсуліну.

Яка ситуація із забезпеченням цим препаратом нині – розповів начальник міського управління охорони здоров'я Віктор Іськів:

Ця аптека, що біля міської дитячої лікарні на вулиці Чорновола, ще з 3 січня видавала інсуліни для дітей. А вже всі решта, за моєю інформацією, з 16 січня почали видавати.

 

Інсуліни вже в аптеках є без проблем. Все - як треба, система знову працює.

Чому виникла така ситуація в Олени Ліснічук, Віктор Іськів не зміг з'ясувати. Бо, пояснив, офіційно жінка зі скаргою в управління охорони здоров'я не зверталася, а прізвища дитини з таким прізвищем у медзакладах не знайшли.

Також, каже Віктор Іськів, на відміну від попереднього року, коли у січні було три офіційні скарги на незабезпечення інсуліном, цього року в управління на таку проблему ніхто не скаржився.  

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень