Несподіванки – Водоліям, допомога – Тельцям: гороскоп на 6 лютого

А Левам варто уникати відвертих розмов

ОВНИ

Вас чекають важливі і складні справи. Але ви з ними без сумніву впораєтеся. Також цього дня ви можете повернутися до колишніх коханих.

ТЕЛЬЦІ

Вам вдасться отримати допомогу у вирішенні своїх проблем. Цього дня ви зможете зітхнути з полегшенням.

БЛИЗНЮКИ

Вам потрібно проаналізувати свої помилки. Особисте життя не принесе особливої ​​радості, оскільки може виникнути непорозуміння у відносинах з коханими.

 

Причиною будуть ваші давні невисловлені образи.

 

Намагайтеся не загострювати обстановку, щоб уникнути серйозної сварки.

РАКИ

Зараз потрібно утриматися від негативних думок і емоцій. Краще направте свою енергію не на з'ясування відносин, а на щось корисне - зробіть генеральне прибирання, наприклад.

ЛЕВИ

Зараз непідходящий час для відвертих бесід. Є ймовірність, що сказане використають проти вас.

ДІВИ

Цей день підходить для роботи з інформацією. Намагайтеся знаходитися в більш близькому контакті з членами родини, родичами, батьками - вони вбережуть вас від необачних кроків.

ТЕРЕЗИ

Вам краще побути наодинці. Постарайтеся самостійно урізноманітнити своє дозвілля і наповнити життя яскравими фарбами.

СКОРПІОНИ

День підходить для змін, тому можна сміливо позбутися того, що на даний момент вас не влаштовує. Навіть якщо спочатку обставини будуть складатися не на вашу користь, вам вдасться реалізувати свої задуми.

СТРІЛЬЦІ

Сімейне життя порадує теплом і ніжністю. Зараз буде правильним облаштовувати свій побут, починати ремонт, робити великі покупки.

КОЗЕРОГИ

Ви сповнені енергії і вам хочеться вершити великі справи. Будь-яка, навіть непроста ситуація вирішиться вдало. День сприятливий для нових знайомств.

ВОДОЛІЇ

Чекайте несподіванок. Відбудуться якісь події, через які вам доведеться ламати свої плани і займатися зовсім не тими питаннями, якими хотілося б.

РИБИ

Щоб вирішити питання, пов'язані з особистим життям, доведеться сконцентруватися і бути активними. Може виникнути конфлікт з кимось із членів сім'ї.

 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень