Недарма мода змінилася. Кардіологи пояснили небезпеку вузьких джинсів

Власне некорисний ефект мають не тільки скінні, але й лосини з неопрену

Кардіологи зазначають, що насамперед через носіння вузьких джинсів розвивається синдром бокового підшкірного нерва. Коли штани занадто щільно обтягують ногу, нерв здавлюється і починає боліти.

З'являються оніміння, відчуття печіння, болю. Ви самі не знаєте, чому це відбувається. А виявляється, це лише вузькі джинси, які тиснуть. Перевірити, чи це так, можна просто — натисніть збоку, і якщо це полегшить симптоми, то причина, швидше за все, саме в цьому, — кажуть лікарі.

Спортивні вузькі штани з неопрену можуть стати причиною розвитку тромбозу.

Вузькі джинси теж, але спортивні небезпечніші, оскільки навантаження більші. Особливо коли людина сідає, адже виникає складка, яка перетискає венозні судини, а також артеріальні та лімфатичні теж.

Кровотік повинен бути великим, і якщо його немає, це підвищує ризик тромбоутворення, еритроцити склеюються, — каже лікар.

Науково вже було зафіксовано, що це справді так, причому на прикладі 25-річної людини, у якої розвинулися тромби нижньої кінцівки.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень