Небайдужі люди збирають допомогу дітям нещодавно вбитої поштарки (ФОТО)

Психічно хворий хлопець зарубав матір 6 дітей

Небайдужі люди збирають допомогу для сім'ї вбитої поштарки Світлани Набухотної. Поліція затримала 17-річного хлопця, якого обґрунтовано підозрюють у вбивствіВідомо, що неповнолітній перебуває на обліку у лікаря психіатра. Відтак, у рамках кримінального провадження буде призначена судово-психіатрична експертиза. 

Шестеро дітей різного віку лишилися сиротами. Сім'я потребує допомоги одягом, харчовими продуктами,  меблями та фінансами.

На наступному тижні їде машина в село Немовичі, що у Сарненському районі до сім'ї.  Хто має бажання приєднатись до допомоги,  звертайтеся:

0986074373.

Діти Вам будуть дуже вдячні. Адже в таку важку хвилину сиротам Бог може допомогти тільки нашими руками, - повідомляє Ольга Гарбуз

 

Діти ховатимуть маму у закритій труні, а її ймовірний вбивця обкрадав усю вулицю в Сарнах (ФОТО/ВІДЕО)

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень