Цьогоріч 79 дітей-сиріт з Рівненщини отримали гроші на житло

З державного бюджету на допомогу виділили 33 мільйони гривень

Як розповіла директорка департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА Юлія Шигорева, відповідно до регіонального загального списку та дати взяття на квартирний облік дітям-сиротам виплачують грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення.

Кошти субвенції з державного бюджету надійшли в повному обсязі та перераховані на спеціальні рахунки 79 дітей з числа пільгової категорії населення. Жителі Рівненщини, які отримали грошову компенсацію за розділом, мають можливість її використати упродовж одного року з дня перерахування коштів на спеціальні рахунки, - розповіла Юлія Шигорева.

За її словами, наразі 13 людей вже придбали житло: 4 у Рівному, 3 у Костопільському районі, по два у Гощанському та Сарненському, а також по одному у Корецькому та Рівненському районах.

Нагадаємо, на Рівненщині згідно з регіональним загальним списком дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на квартирному обліку перебуває 996 дітей. Щороку сума на житло для цієї категорії дітей зростає.

У 2018 році було виділено 13 мільйонів гривень, торік – 30, а цьогоріч - 33 мільйони.

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень