Не визнає своєї вини: відомі нові подробиці вбивства Едуарда Патіса (ФОТО)

Бізнесмен загинув внаслідок вогнепального поранення грудної клітки з ушкодженням внутрішніх органів

Учора ввечері в Рівному на вулиці Льонокомбінатівській застрелили чоловіка. Загиблим виявився 51-річний підприємець Едуард Патіс. 

Сьогодні в поліції розповіли нові подробиці трагедії

За результатами проведених першопочаткових слідчих дій та огляду місця події поліцейські встановили коло осіб, які можуть бути причетні до вчиненого кримінального правопорушення. 

У рамках досудового розслідування встановили, що стрілянині передував конфлікт 31-річного жителя Рівненського району з компанією чоловіків, які відпочивали у кафе, а потім — із 51-річним власником закладу Едуардом Патісом.

31-річний житель Рівненського району своєї вини не визнає та факт пострілу з рушниці заперечує. Слідчі також вилучили і належний йому транспортний засіб «Mercedes-Benz Sprinter».

Досудове розслідування триває.

Вилучена рушниця, зареєстрована на 51-річного загиблого, гільзи направлені для проведення балістичної експертизи.

Крім того, призначені ще ряд експертиз. За їх результатами та після проведення необхідних слідчих дій прийматиметься рішення про повідомлення зловмиснику про підозру.

Відповідно до лікарського свідоцтва смерть 51-річного чоловіка настала внаслідок вогнепального поранення грудної клітки із ушкодженням внутрішніх органів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень