«Хімік» у Рівному закрили через COVID-19? (ОФІЦІЙНА ВІДПОВІДЬ)

Не робіть на цьому політики, кажуть у Фірташа

Вже тиждень у Рівному говорять про імовірне закриття палацу культури та спорту «Хімік». Міський голова Володимир Хомко в ефірі Радіо Трек повідомляв, що

місто готове прийняти на баланс приміщення та землю навколо.

Повідомлялось, що заступник міського голови Сергій Васильчук готує звернення до керівництва «Азоту» з проханням про передачу палацу у комунальну власність міста. Це питання мають розглядати на сесії наступного тижня.

Сьогодні, 25 вересня, коментар щодо ситуації, що склалась навколо роботи палацу культури та спорту «Хімік», надала пресслужба ПрАТ «Рівнеазот».

Його публікуємо без змін:

 - На жаль, останнім часом ситуація з палацом культури та спорту «Хімік» стала заручником передвиборчих перегонів. Декілька кандидатів, які балотуються на місцевих виборах, поширюють маніпулятивну інформацію у рівненських медіа про майбутнє палацу культури. У зв’язку з цим хочемо повідомити наступне:

1. Палац культури відновить свою роботу після стабілізації ситуації з епідемією COVID-19 та зняття карантинних обмежень.

 

З метою запобігання можливого зараження дітей, залучених у позашкільних освітніх заходах, адміністрацією підприємства з 7 квітня 2020 року прийнято рішення тимчасово зупинити поточну діяльність палацу культури «Хімік». На жаль, масове поширення COVID-19 на території Рівненської області поки не зупинене. Рівненська область перебуває у небезпечній «помаранчевій» зоні, кількість хворих зростає. Лише за два тижні навчання на Рівненщині заразився 31 вчитель, а 22 класи у різних школах області вже відправлено на самоізоляцію. За даними МОЗ, станом на 25 вересня в Україні зафіксовано 3 565 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, зокрема 11 774 випадків виявлення хвороби в Рівненській області.

 

2. Підприємство вкрай стурбоване легковажним ставленням політиків до правил безпеки під час карантину.
Вважаємо неприпустимими будь-які спекуляції та тиск політиків заради реклами та додаткових політичних балів, організацію мітингів заради телевізійної картинки та нехтування правил безпеки та обмежень, встановлених Міністерством охорони здоров’я. Політикам рекомендуємо зосередитись на допомозі лікарням та рівненчанам, постраждалим від COVID-19.

 

3. Закликаємо усіх з розумінням поставитися до вимушених тимчасових обмежень, встановлених до відновлення сприятливої епідеміологічної ситуації в регіоні, заради захисту здоров’я та життя мешканців Рівного.

Додатково надаємо коментар юридичного департаменту ПрАТ «Рівнеазот»:

- Постановою КМУ №641 від 22.07.2020р. встановлено зони, залежно від рівня епідеміологічної ситуації. Рівне постійно перебувало в «жовтій» зоні, а окремі території Рівненського району у «помаранчевій». Згідно з пунктом 4 вказаної постанови, м. Рівне та Рівненський район належить до території зі значним поширенням коронавірусу SARS-CoV-2.

 

Постановою Міністерства охорони здоров'я України №50 від 22.08.2020 встановлено вимоги до організації освітнього процесу на час дії карантину. Зокрема, пунктом 16 Протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину передбачено, що у разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби COVID-19 в одного з учнів, всі інші учні потребують самоізоляції.

 

Саме така зараз ситуація у навчальних закладах міста. За наявною у нас інформацією, серед відвідувачів різних гуртків ПКтаС «Хімік» також виявлено COVID-19. Діяльність позашкільної освіти, до якої відносяться гуртки, регулюється Законом України «Про позашкільну освіту». Згідно з Законом Загальна середня освіта є обов’язковою, тоді як позашкільна – є правом громадян і не є обов’язковою. Саме тому прийнято відповідне рішення.

Нагадаємо, на базі «Хіміка» впродовж багатьох років працювали студії сучасних і народних танців, художні студії та групи раннього розвитку. Також тут займались футболом.

Фото - Радіо Трек

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень