У Рівному виявили автобус з підробленими документами й перебитими номерами

Його зупинили в районі Ювілейного

Патрульна поліція Рівненщини в межах профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху — це життя» на вулиці Князя Острозького зупинила автобус DAF SB3000.


57-річний водій надав для перевірки свідоцтво про реєстрацію. І під час перевірки з'ясувалось, що згідно з інформацією у базах, свідоцтво вважається втраченим.

При звірці ідентифікаційних номерів вузлів та агрегатів виявлено, що номер рами не відповідає записам в реєстраційних документах, а на місці, де був нанесений номер шасі, символи номера знищено кустарним способом.

Також зовнішній вигляд цього транспортного засобу не відповідає зовнішньому вигляду автобусу модельного ряду DAF 1994 року випуску.

Патрульні викликали на місце події слідчих, аби з’ясувати усі обставин.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень