Не зовсім радісне підвищення – Близнятам, невеликий прибуток – Дівам: гороскоп на 16 грудня

А Скорпіонам нарешті вдасться виплутатися з фінансових неприємностей

ОВНИ

Зараз безпечний період для фінансових справ та кар'єри – серйозних перешкод та проблем не буде. Дослухайтеся до порад друзів, але остаточні рішення мають бути за вами.

ТЕЛЬЦІ

Ваше особисте життя пожвавиться. У діловій сфері мати справу намагайтеся лише з практичними людьми.

БЛИЗНЯТА

Можливі кадрові перестановки, у зв'язку з чим вам можуть запропонувати підвищення. Новина начебто хороша, проте ви можете потрапити у дуже делікатне становище, адже якщо цю посаду раніше обіймав ваш хороший приятель, то ви ризикуєте втратити друга.

РАКИ

У багатьох представників знаку зміниться життя. Все може перевернутися з ніг на голову через невиконані зобов'язання чи звичайну недбалість. 

ЛЕВИ

Будьте максимально уважними, щоб не пропустити важливу підказку, яка допоможе розібратися з тим, як діяти в ситуації, що вас дуже непокоїть. Тоді прийняття правильного рішення буде просто «справою техніки».

ДІВИ

Ваші справи просуватимуться повільніше, ніж планувалося.

І хоча прибуток вам забезпечений, особливо різкого зльоту у сфері матеріального благополуччя не передбачається. 

ТЕРЕЗИ

Не виключене цікаве знайомство, яке переросте у дуже міцні взаємини. Ви надихатимете цього дня багатьох.

СКОРПІОНИ

Гострий розум, чудова пам'ять та вміння скористатися найменшою можливістю допоможуть виплутатися з фінансових неприємностей. Вам потрібно проявити винахідливість і там, де треба, взяти ініціативу на себе. 

СТРІЛЬЦІ

Цього дня може виникнути напружена ситуація в особистому житті. Вам пощастить у коханні тільки у тому випадку, якщо ви зможете вловити емоційний настрій свого партнера й будете готові піти на компроміс.

КОЗОРОГИ

День символізує переоцінку цінностей і пошук нових професійних шляхів. Люди, які чітко знатимуть чого хочуть, досягнуть великих успіхів. 

ВОДОЛІЇ

Цього дня ви справите незабутнє враження як оратор. Використовуючи свою чарівність та красномовство, постарайтеся повернути ситуацію на свою користь.

РИБИ

Ви будете налаштовані розпочати нове життя. Але навряд чи це вам вдасться, бо лінощі візьмуть своє. Зорі радять зайнятися тілом – зараз найкращий час для цього.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень