Не всім відомо: як максимально довго зберегти ідеальний манікюр

Секрети, про які забувають розповідати нейлмайстри

Гаряча вода

Контакт з гарячою водою слід уникати у перші 48 годин після покриття нігтів гель-лаком. Після манікюру нігті дуже чутливі до вологості та перепадів температури. 

Тож перші дні краще уникати тривалих гарячих ван, сауни чи бані, а радше обирати душ. Інакше між покриттям та нігтем утворюються мікроскопічні тріщинки, і лак може злущитися куди раніше, ніж ви планували. 

Рукавички для прибирання та миття

Користуватися мийними засобами, особливо агресивними, треба тільки у гумових рукавичках. Мийні засоби шкодять покриттю, хоча, на перший погляд, цього й не помітно. Від частого контакту покриття тріскається та може відшаруватися. 

Крем та засоби для рук та кутикули

Щоб руки та нігті мали ідеальний вигляд (і здоров’я) за ними треба доглядати. Користуватися кремом та олійками треба постійно, а не тільки в салоні. Обов’язково треба наносити на кутикулу спеціальні засоби, які пом’якшують її, не даючи загрубіти. Для рук найкраще підійдуть жирні, живильні креми, щодня.

Джерело: prostoway

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень