Не впускає до квартири і не віддає гроші: українська артистка плаче через безсовісного орендаря

Анна Трінчер розповіла про неприємну ситуацію з орендодавцем

Анна Трінчер - фото з мережі
Анна Трінчер - фото з мережі

Українська акторка, співачка та блогерка Анна Трінчер втрапила в халепу через орендовану квартиру у Києві. Артистка звинувачує у всьому орендодавця.

За словами Анни, вони з нареченим Олександром Волошиним виїхали зі столиці на початку повномасштабного російського вторгнення. Але орендодавець вимагає від Трінчер заплатити за ці два місяці, а також не повертає гроші:

- Людина утримує наші гроші, змушує платити оренду за час, який ми не перебуваємо у квартирі. Ми вже більше двох місяців не проживаємо у квартирі в Києві. Такий важкий час для України, людина просто займається мародерством. У той час, як інші люди навіть не беруть оренду за те, що людина не перебуває у квартирі, - пожалілася Анна.

За словами Трінчер орендодавець також не впустив її бабусю до квартири, аби вона могла забрати речі Анни:

- Щоб ви розуміли, чотири тисячі доларів ця людина нам не повертає. Ми вимушені виїжджати з цієї квартири не тому що нам так захотілося і в нас змінились плани. Більше того, вона не пускає нас до квартири. Вчора до квартири намагалася зайти моя бабуся, щоб забрати договір і з ним вже звертатися до юристів і передавати це діло у суд. Вона не змогла зайти до квартири, її заблокували магнітом і охоронці не пустили, - розповіла Трінчер.

Артистка налаштована рішуче - вже зв'язалася з юристом та залучила ЗМІ.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень