Не спішіть видаляти фото: як звільнити пам'ять на смартфоні за 1 хв (ІНСТРУКЦІЯ)

Як очистити внутрішню пам'ять телефону дуже швидко і легко

Щоденний соціальний контакт неймовірно важливий у сучасному світі. Мобільний телефон вже давно перестав бути тільки інструментом для здійснення дзвінків, тепер це повноцінний комунікатор із зовнішнім світом. 

Як очистити пам'ять телефону андроїд — інструкція

Смартфон на OC Android вибирають багато українців — їм важливо отримати гаджет, як спосіб спілкування через інтернет і месенджери, а також портативний засіб розваги. Щобільше — мобільний телефон вже встиг замінити повноцінне робоче місце.

Саме тому важливо знати, як очистити пам'ять телефону самсунг і інших моделей на андроїд, щоб користуватися пристроєм комфортно:

Затисніть іконку програми на головному екрані до відкриття меню.

  • Після виберіть «Про програму».
  • У меню, перейдіть в розділ «Пам'ять».
  • Після цього виберіть «Очистити кеш».

Зрозуміти, як очистити пам'ять телефону xiaomi або інших моделей, зовсім нескладно. Головне — робити це регулярно і не допускати перетворення смартфона на «цеглу».

Як очистити пам'ять телефону айфон — інструкція

Власникам «яблука»теж потрібно знати, як почистити пам'ять телефону, щоб пристрій не «гальмував» і працював коректно.

Дотримуйтеся інструкції:

  • Відкрийте «Налаштування».
  • Потім перейдіть до «Основні».
  • Далі в «Сховище iPhone».
  • Вивантажте всі невикористовувані додатки.

Це не видалить їх з пристрою, а тільки звільнить займану ними пам'ять, залишивши можливість скористатися додатками зі збереженням всіх параметрів і налаштувань.

Додатки для глибокого очищення

Сам мобільний телефон, а точніше його операційна система, досить лояльні до великої кількості внутрішньої інформації, і часто не очищають апарат до необхідного обсягу, залишаючи своєму господареві «хвостики» з попередніх очисток.

Це захисна функція системи від остаточного і безповоротного видалення даних.

 

Звільнити пам'ять телефону допоможуть тільки сторонні допоміжні додатки для очищення гаджета, які для різних операційних систем виглядають однаково.

Подібних додатків існує безліч, і підібрати для себе необхідний не складе труднощів. Встановлюйте додатки тільки з офіційних джерел, таких як мобільний магазин додатків, або офіційний сайт, щоб уникнути підробок або піратських версій.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень