«Не слухайте копів і пишіть, де хочете», - поради водіям, на яких складають постанову

Розповідає адвокат

Що робити, якщо вас зупинили поліцейські й виписують постанову, а ви вважаєте, що причини для цього немає? Розповідає адвокат Роман Сімутін:

Знімайте відео  — це ваш доказ. Прочиніть вікно та зачиніть двері. З авто не виходьте. Поліціянт повинен представитися й на вашу вимогу надати посвідчення для ознайомлення, повідомити одну з десяти причин зупинки (ст.ст. 18, 35 ЗУ «Про Національну поліцію»). Правоохоронець має надати докази правопорушення і тільки після цього вимагати документи. Погоджуєтеся чи не погоджуєтеся з порушенням — не важливо, головне — ніколи не давайте документи в руки. А то незчуєтеся, як вам «шитимуть» кермування у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

 

Якщо ваші аргументи не почули й поліціянт почав розглядати справу та виписувати штраф, заявіть клопотання про надання правової допомоги та заперечте порушення. На цьому етапі все може закінчитися й вас відпустять — шанси 50/50, якщо ж ні, то одержите постанову. В їхньому та своєму екземплярі постанови напишіть: «Не погоджуюся, докази відсутні. Мені відмовлено в наданні правової допомоги». Вам скажуть, що у постанові не можна писати, тільки розписуватися. Не слухайте: пишіть внизу, збоку — де вважаєте за потрібне. Проте обов’язково зазначте своє зауваження.

Після того, за словами адвоката, забирайте примірник постанови та рушайте. Оскарживши постанову, отримаєте беззаперечну перемогу й компенсуєте витрати.

Джерело: ФАКТИ

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень