5 порад, як швидко охолодити салон машини в спеку

Якщо авто стояло на сонці…

Якщо ваше авто якийсь час простояло на сонці, одразу сідати в салон буде дискомфортно. Треба охолодити машину перед тим, як рушати.

Ось кілька простих порад:

  • Відчиніть двері автомобіля, опустіть скло. У хетчбеку та універсалі є сенс відкрити й кришку багажника.
  • Запустіть двигун і увімкніть вентилятор салону - він допоможе вигнати гаряче повітря, навіть якщо в машині немає кондиціонера.
  • Увімкніть кілька разів омивач - ви охолодите і лобове скло, і короб притоку повітря, з якого відбувається забір повітря.
  • Увімкніть кондиціонер на максимум і направте потік вниз - важче холодне повітря допоможе теплому піднятися вгору. При цьому опустіть скло з боку пасажира і кілька разів відкрийте і прикрийте двері водія. Це створить протитиск, який витісняє тепле повітря з відкритого вікна і значно охолодить салон за дуже короткий час.
  • Почніть рух з опущеним склом – це допоможе позбавитися від залишків гарячого повітря. Закрийте вікна, ненадовго переключіть кондиціонер у режим рециркуляції та відрегулюйте потік повітря.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень