![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Багато речей відбуваються не просто так
Іноді з нами трапляються дивні речі, які важко піддаються логічному поясненню. Наприклад, стається щось погане і потім ми згадуємо про знаки, які ніби попереджали про небезпеку.
Саме так янголи-охоронці спілкуються з нами.
Іноді речі виявляються не на своїх місцях не просто так. Наприклад, ви не знайшли свій паспорт перед поїздкою, не сіли в авто, яке в результаті потрапило в аварію.
Іноді ми починаємо робити те, що колись робили в минулому. При цьому автоматично, не думаючи про наслідки. Можливо, наш ангел-охоронець може послати нам певні спогади про минулий негативний досвід, про який ми вже забули.
Ангел-охорнець може посилати нам певні сумніви ще до того, як ми прийняли рішення. Коли в результаті стається щось погане, ми думаємо, що не дарма сумнівалися.
Ангел-охоронець може попередити або показати нам уві сні, що станеться у вашому житті. Не ігноруйте ці знаки, адже сни реальніші, ніж здається.
Наприклад, якщо ви знаходитесь поруч з людиною, яка бажає вам зла, у вас може виникнути почуття тривоги. Подібні знаки не слід ігнорувати.
Ви можете відчути, що якась ситуація вже траплялася з вами. Так ангел-охоронець може намагатися звернути вашу увагу на певні речі.
Іноді для того, щоб змусити нас пригальмувати, ангел-охоронець вдається до допомоги інших людей. Ви можете зустрітися з кимось, хто вас заговорить. А потім з'ясується, що ви не встигли прийти туди, де сталося щось неприємне.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК