Не ігноруйте ці знаки — так ангели-охоронці попереджають про небезпеку

Багато речей відбуваються не просто так

Іноді з нами трапляються дивні речі, які важко піддаються логічному поясненню. Наприклад, стається щось погане і потім ми згадуємо про знаки, які ніби попереджали про небезпеку. 

Саме так янголи-охоронці спілкуються з нами.

Речі, які знаходяться не на своїх місцях

Іноді речі виявляються не на своїх місцях не просто так. Наприклад, ви не знайшли свій паспорт перед поїздкою, не сіли в авто, яке в результаті потрапило в аварію.

Вас переслідують спогади

Іноді ми починаємо робити те, що колись робили в минулому. При цьому автоматично, не думаючи про наслідки. Можливо, наш ангел-охоронець може послати нам певні спогади про минулий негативний досвід, про який ми вже забули.

Сумніви

Ангел-охорнець може посилати нам певні сумніви ще до того, як ми прийняли рішення. Коли в результаті стається щось погане, ми думаємо, що не дарма сумнівалися.

Сни

Ангел-охоронець може попередити або показати нам уві сні, що станеться у вашому житті. Не ігноруйте ці знаки, адже сни реальніші, ніж здається.

Сильні емоції

Наприклад, якщо ви знаходитесь поруч з людиною, яка бажає вам зла, у вас може виникнути почуття тривоги. Подібні знаки не слід ігнорувати.

Дежавю

Ви можете відчути, що якась ситуація вже траплялася з вами. Так ангел-охоронець може намагатися звернути вашу увагу на певні речі.

Несподівані зустрічі

Іноді для того, щоб змусити нас пригальмувати, ангел-охоронець вдається до допомоги інших людей. Ви можете зустрітися з кимось, хто вас заговорить. А потім з'ясується, що ви не встигли прийти туди, де сталося щось неприємне.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень